Vyhodnocení soutěže Malování v zahradě 2018 | Akce v zahradě | Akce | Články | iBotky.cz

Vyhodnocení soutěže Malování v zahradě 2018

Mobilní verze

Letošní Velké malování v zahradě probíhalo během tradičního průhonického Trvalkového víkendu a Japonského dne v Botanické zahradě Chotobuz.

První místo v kategorii 12 - 16.

 

Letošní Malování v zahradě probíhalo během tradičního průhonického Trvalkového víkendu a Japonského dne v Botanické zahradě Chotobuz první červnový víkend. Děti si mohly svůj objekt vybrat samy, nemusely se ani omezovat jedinou rostlinou, ale měly možnost zachytit i celou zahradní scenérii. Protože bylo celkem odevzdáno 114 obrázků, nebylo jednoduché zvolit vítěze. Zvláště pak, když se kombinovaly nejrůznější výtvarné techniky – tužka, pastelky, fixy, ba i koláže.

Druhé místo v kategorii 12 - 16.

 

Tato výtvarná soutěž je určena dětem, spodní věková hranice není definována (0 – 5 let), střední 6 -11 let a horní se kryje s nejvyšším věkem povinné školní docházky. Cílem je podpořit zájem dětí o krásu zahradních květin, ukázat neobyčejnou variabilitu kulturních rostlin,  a samozřejmě také povzbudit jejich výtvarný talent.

První místo v kategorii 6 - 11 let.

Botanická zahrada Botanického ústavu Akademie věd ČR na Chotobuzi připravila letos již osmý ročník soutěže "Malování v zahradě"a vítězné obrázky naleznete zde. Za první tři místa v každé kategorii byly uděleny ceny a zaslány poštou na adresu vítězů.

 

 

 

 


Klíčová slovaKomentáře k článkuŽádné komentáře

Přidat komentář
Jméno: *
E-mail: 
Text: *
Napsáno je zbývá    znaků.
Kolik je 2*3 (slovně) *  
* Povinné údaje jsou označené hvězdičkou